12924342_235032746851126_4831725059729091811_n

Oferta

Spotkania Autorskie:

Przemierzam całą Polskę wzdłuż i wszerz rozmawiając z młodzieżą jak i osobami dorosłymi na temat uzależnienia od gier komputerowych i nie tylko. Prowadzę również wykłady motywacyjne.

Przeprowadzam wykłady i prelekcje na terenie bibliotek, szkół, domów kultury i w trakcie festiwali fantastycznych.

Koszt spotkania: 400 zł brutto + koszt podróży.

W przypadku zorganizowania kilku spotkań w tym samym terminie, na niewielkiej odległości, koszt spotkania w  pojedynczej placówce ulega zmniejszeniu.

Człowiek Czynu – coaching inaczej

Przez wiele lat zmagałem się z uzależnieniem od gier komputerowych i brakiem akceptacji ze strony rówieśników. Nauczyłem się przezwyciężać strach, realizować plany życiowe i walczyć z własnymi słabościami. Obecnie prowadzę własne przedsiębiorstwo i żyję radując się z każdego kolejnego dnia. Teraz przekazuję swoją wiedzę dalej, osobom, które potrzebują wsparcia, które być może pogubiły się po drodze. Jestem w stanie osiągnąć każdy cel jaki przed sobą postawię. Uważam, że każdy może osiągnąć dokładnie to samo.

Nie jestem typowym coachem. Nie wciskam kitów na zasadzie „Uwierz w siebie” i „Wszystko jest możliwe”. Rozmawiam, znajduję drogę i pokonuję przeszkody. Podchodzę do życia zdroworozsądkowo. Wielkie plany od wielkich marzeń różnią się tym, że pierwsze realizujemy, o drugich mówimy.

Powiedz mi co pragniesz osiągnąć i wiem, że z moją pomocą stanie się to faktem.

Sesja Coachingowa osobista – 200 zł + koszt dojazdu powyżej 50 km. od klienta (mieszkam w Brodnicy)

Sesja Osobista za pośrednictwem Skype – 130 zł

Mail doradczy – 30 zł

Napisanie do mnie nie jest równoznaczne z mailem doradczym. Nie wyciągam pieniędzy od ludzi, dlatego napisz. Powiedz co chodzi Ci po głowie. Na pewno dojdziemy do jakiegoś porozumienia.

kontakt mailowy: piersa.krzysiek@gmail.com oraz komputerowycpun@gmail.com

kontakt telefoniczny: 608442847